Igor Veretelnik: "# ДимонДержись Сьогодні почався другий курс хіміотерапії..."

Igor Veretelnik в facebook:

# ДимонДержись Об этом сообщает newspn.in.ua со ссылкой на СМИ.

Сьогодні почався другий курс хіміотерапії для Діми... Усі ці дні були нелегкими для нього... Лікувались, чекали стабілізації організму, ремісії... ... Але усе не так просто, як хотілось... Результати стернальної пункції та аналізів не дають приводу для радості, але дають впевненість у тому, що він здатен боротися з недугом далі! А разом з нами - він переможе!!!

Величезне спасибі УСІМ НЕБАЙДУЖИМ ЛЮДЯМ, які долучилися до збору коштів на лікування Діми... Завдяки Вам у нього є надія на життя.., а бажання жити - він і не втрачав!

Учора Дмитру Давиденку перераховано 26500 грн. з рахунку маріупольського волонтера Dmitry Chichera , зібраних на другий курс хіміотерапії!!! ДЯКУЮ ВАМ УСІМ!!!

Тож, на теперішній час, на рахунку Дмитра Давиденка, з урахуванням, також, коштів, зібраних безпосередньо на його рахунку, за мінусом витрачених раніше на лікування та на часткову закупку сьогодні 13700 грн. препаратів на другий курс хіміотерапії - залишилось 45500 грн. За підрахунками дружини Дмитра, по усім попереднім чекам, було зібрано небайдужими і витрачено на перший курс хіміотерапії і підтримуюче лікування - 44463 грн. Таким чином, зважаючи на попередні прогнози лікуючого лікаря, нам може стати цієї, зібраної, завдяки Вам Усім, суми, яка залишилась у Дмитра Давиденка на його рахунку на розпочатий сьогодні курс.., але по переду.., ще, як мінімум, один курс хіміотерапії і операція з пересадки кісткового мозку. Молімося за нього...

А я ще раз щиро Дякую Усім, хто долучився до порятунку Діми... І молитимусь, грішна, за Вас УСІХ... Нехай БОГ віддячить кожній НЕБАЙДУЖІЙ ЛЮДИНІ... .......................................... Давиденко Дмитро Андрійович, начальник фізичної підготовки і спорту військової частини 3033 нгу. .......................................... Діагноз гостра лейкемія, мієлобластний варіант. 1 атака. Стан важкий. Та ми боремося... ... Людоньки! Він захищав нас і боровся за ...нас! Тричі був у зоні АТО... Давайте і ми поборемося за його життя!!! Дамо шанс вирватись з обіймів тої... яку вдавалось обійти на війні... Врятуймо сина, чоловіка і татуся!!! Прошу репост - це теж поміч! Ми впораємося. __________________________________ РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ! __________________________________ ПриватБанк карта ГРН - 5168 7427 0088 8484 - Дмитрий Чичера Телефоны 0989785793 Дмитрий Адрес в Мариуполе - Нильсена 60 Східна Брама # НіхтоКрімНас # ТримайсяДружеIgor Veretelnik
Igor Veretelnik
Igor Veretelnik
Igor Veretelnik
Igor Veretelnik


ТОП новости

Вход