У разі невчасного виконання ремонту вулиці Параджанова до підрядника застосують фінансові санкції

У разі невчасного виконання ремонту вулиці  Параджанова до підрядника застосують фінансові санкції

Якщо основні ремонті роботи по вулиці Параджанова у Житомирі не будуть виконані до 15 липня, підрядник повинен буде виплатити фінансові санкції. Об этом сообщает stoletie.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомляє начальник управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА Роман Крисюк за результатами наради, яка відбулася 9 липня за участю підрядника – ВАТ «АКЕЛІК ГРУП», — пише сайт ОДА.


«Усі фінансові зобов’язання по цьому проекту зі своєї сторони ми виконали. Відповідно до календарного графіку виконання робіт, капітальний ремонт по вулиці Сергія Параджанова має бути виконаний до 15 липня. Підрядна організація запевняє нас, що вони вкладаються у терміни, і планують проробити за ці кілька днів масштабну роботу. Проте, дивлячись на обсяги та спілкуючись з постачальниками асфальту, у нас виникають сумніви. Якщо до зазначеної дати роботи не будуть завершені, ми попередили про фінансові санкції за недотримання графіку», – зазначив Роман Крисюк.


До середини липня підрядником мають бути повністю виконані такі роботи як улаштування вирівнюючого, нижнього та верхнього шарів асфальтобетонного покриття, улаштування асфальтобетонних покриттів тротуарів та доріжок, улаштування бортового каменю.


До основного договору з підрядником є додаткова угода, відповідно до якої передбачаються фінансові санкції від підрядника за недотримання графіку, розмір яких залежить від обсягу невиконаної роботи.


З 10 до 14 липня, за умови проведення ремонтних робіт, планується часткове та повне перекриття руху по вулиці Параджанова.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/DTP/u-razi-nevchasnogo-vikonannya-remontu-vulitsi-paradzhanova-do-pidryadn-10900339.html”

ТОП новости

Вход