CorrectUA: Українців просять звертатись до закладів, аби ті правильно транслітерували назви міст


Українців просять звертатися до власників організацій та закладів щодо використання коректної форми транслітерації українських географічних назв

Про це йдеться на сторінці у Facebook проекту CorrectUA. Об этом сообщает lcmedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Друзі, а як часто ви стикаєтеся з kiev, odessa, lvov, kharkov, chernobyl в Україні? В кав’ярнях, на рекламних вивісках, доменах, громадському транспорті, ще варіанти? Ми пропонуємо разом, силою мільйонів українців, настійливо звертатися в соціальних мережах/офіційними листами до власників організацій та закладів щодо використання коректної форми транслітерації українських топонімів", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що З жовтня 2018 року Міністерство закордонних справ України спільно з Центром стратегічних комунікацій StratCom Ukraine початок онлайн-кампанію #CorrectUA, метою якої стало коректне використання назви Київ (#KyivNotKiev).

  • Відповідно до 10-ї Конференції ООН щодо стандартизації географічних назв, МЗС України закликало світову спільноту писати "Київ" латиницею згідно з українською формою назви, замість радянського зразка.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/10/correctua_ukrayinciv_prosyat_zvertatys_do_zakladiv_aby_ti_pravylno_transliteruvaly_nazvy_mist”

ТОП новости

Вход